Oldalak

"Az igaz ügyért küzdeni még akkor is kötelesség, midőn már sikerhez nincsen remény !" -Deák Ferenc-

2017. június 3., szombat

Egy magyar család története...

A migránsok disznózabálónak, a svédek szívtelennek csúfolták a magyarokat Svédországban – ilyen a jóléti nyugati demokrácia belülről. 
Egy család az adósrabszolgaság elől menekült Svédországba, majd a migránsok miatt költöztek vissza. Itthon azonban a családi otthon helyett egy romhalmaz várta őket, "valakik" elhordták a házukat.

Szerk;Posta S.

2017. május 30., kedd

"Miért ? Mert megteheti..."

Kövér László csökkentette 11 ellenzéki képviselő tiszteletdíját !

 A Ház kormánypárti szavazatokkal hagyta jóvá Kövér László házelnök erről szóló döntéseit, amelyekre a teljes ellenzék nemmel voksolt. Ezek alapján a szocialista képviselők a szemléltetésre vonatkozó házszabályi rendelkezéseket sértették meg április 10-én frakciótársuk, Kunhalmi Ágnes CEU-val kapcsolatos napirend előtti felszólalása alatt.

Józsa István, Szabó Sándor, Szakács László, Teleki László és Tukacs István egy-egy "VÉTÓ" feliratú táblát tartott fel, míg Bangóné Borbély Ildikó, Gőgös Zoltán, Heringes Anita, Horváth Imre és Korózs Lajos olyan táblákat emeltek fel, amelyek összeolvasva piros színnel a "Ne írd alá, János" szöveget adták ki.

A parlament 249 292 forinttal - egyharmadával - csökkentette Szabó Timea független országgyűlési képviselő tiszteletdíját is, amiért a Párbeszéd társelnöke Áder János újraválasztott köztársasági elnök május 8-i eskütétele után a képviselői székére felállva egy marionettbábut emelt a magasba, amelynek fejére az államfő fényképét rögzítette. Eközben azt mondta: "Nem köztársasági elnök, egy bábu." A házelnök indoklása szerint ezzel Szabó Timea súlyosan megsértette az Országgyűlés tekintélyét.
Az MSZP országgyűlési képviselői a strasbourgi Emberi Jogok Európai Bíróságához fordulnak. /forrás itt/
Szerk;Posta S.

2017. május 27., szombat

Aki hülye,az is marad...


sakema

Közeleg a választás,kell a szavazat !

Tegnap,pénteken megújította választási együttműködési megállapodását pénteken a Fidesz és a Lungo Drom,élén Farkas Flóriánnal !

 foto/internet
Azzal, a Farkas Flóriánnal akinek a nevéhez fűződik: "Híd a munka világába" elnevezésű uniós program is, melyben a romák munkához jutását kellett volna segíteni, de inkább lenyúltak néhány milliárd forintot, úgy, hogy egyetlen roma sem jutott munkához
A NAV vizsgálódni is kezdett az ügyben, később 1,6 milliárdot követeltek vissza az ORÖ-tól. A kormány ezután 1,3 milliárdos támogatást adott a szervezetnek és már el is tűnt a követelés !

Kövér László, a kormánypárt választmányi elnöke a megállapodás aláírását követően elmondta, egy olyan megállapodást hosszabbítottak meg, amely mindkét szervezetnek sikereket hozott: a választási győzelmek mellett ugyanis a Fidesz és a Lungo Drom is elmondhatja magáról, hogy minden korábbinál komolyabban tudta támogatni a romák felzárkózását.
Azt, hogy Kövér mire alapozta szavait a soha nem látott roma felzárkóztatásról, nem lehet tudni...
Farkas Flórián, a Lungo Drom elnöke úgy fogalmazott, "a Fidesz és a Lungo Drom szövetsége az egyetlen garanciát jelenti a cigányság felzárkózásának folytatására."
(Valóban az egyetlen garancia, ha minden más lehetőséget felszámolnak. Hacsak a felzárkózás nem úgy fog történni, hogy a magyar lakosság elszegényedik és mindenki egyformán szegény lesz kivéve persze az elitet, mert most ez az irány látszik kirajzolódni ! -a szerk.)
Forráshír itt.
Szerk;Posta S. 

2017. május 23., kedd

Meghalt Roger Moore

89 esztendősen meghalt a világhírű színész, Sir Roger Moore. A színész rákbetegségben szenvedett.

 A színész feleségével Kristinával 2014-ben. /foto,sun/

A hírt maga színész családja közölte a rajongókkal Roger Twitter oldalán. A hír mindenkit sokkolt. A brit színészlegendát Svájcban kezelték rákbetegség miatt és itt is hunyt el a Sun információi szerint.
Három gyermeke bejelentette, hogy apjuk utolsó kívánságát szeretnék azzal teljesíteni, hogy a temetést nem hazájába, hanem Monacóba szervezik.
Barta P.

2017. május 21., vasárnap

Tisztújító kongresszust tartott a Fidelitas...

 ....Székesfehérváron ! 
Vajon büszke lehet  fiatal támogatóira a Fidesz ? Nézzük meg az alábbi riportot !

Nincs mit hozzáfűzni...
Szerk:Posta S.

2017. május 19., péntek

Az évtized vicce !

A Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság Bűnügyi Osztálya 05000/136/2017. bűnügyi számon folytat nyomozást lopás bűntett elkövetésének gyanúja miatt ismeretlen tettes ellen.

A rendelkezésre álló adatok szerint 2017. április 25-ét megelőzően ismeretlen elkövető vagy elkövetők betörtek egy kisgyőri ingatlanba, ahonnan egy Mercedes 463 típusú terepjárót, hét vadászfegyvert, lőszereket, trófeákat, KTM típusú krosszmotort, márkás kerékpárt, órát, szeszes italokat és 30 méter réz esőcsatornát tulajdonítottak el.
Az esettel összefüggésben szükségessé vált az autóban ülő férfiak azonosítása, akikről kamerafelvételek készültek. Az egyik személy 25-30 év közötti, 180-185 centiméter magas, szolárimmal barnított bőrű, vékony arcú, minkét oldalt felnyírt barna hajú, felül hosszabb, borzas hajviseletű, elkövetéskor teljes arcán többnapos borostát viselt.
A másik férfi 20-30 év közötti, 170-180 centiméter magas fehér, szoláriummal barnított bőrű, rövidre nyírt hajú, elkövetéskor arca enyhén borostás volt, normál testalkatú.
(...) Az ügyben a Rendőrségről szóló 1994. évi XXXIV. törvényben rögzített jogkörénél fogva a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság vezetője nettó 2 000 000 forint, azaz kétmillió forint nyomravezetői díjat tűzött ki,-írja a police.hu
(Most már csak azt kell megállapítani,hogy hol szoliztak a "fiatalok" és már el is lehet kapni őket ! Vagy esetleg mégsem szolárium barnák ezek az elkövetők ? Mert ugye azt már mégsem írhatja a rendőrség, hogy cigányok voltak...de ez már azért a vicc kategóriába tartozik ! -a szerk. )
Szerk;Posta S.

A közösségi oldalon olvastam...

Bizony egy ilyen humoros megosztásért már ki is zárhatnak a "csoportból" ...

- Jó napot. Be szeretnék tenni tízezer forintot a bankjukba. Mi a garancia, hogy visszakapom a pénzem ha a bank csődbe megy?
- Nem megy a bank csődbe, de ha gond lenne a megyei fiók kifizeti a pénzét.
- És ha a megyei fiók is tönkremegy?
- Akkor a Budapesti Központ fizet.
- És ha a Budapesti Központ is bezár?
- Akkor a garancia alapból fizet a kormány.
- És ha a kormány megbukik?
- Őszintén, uram. És ez nem érne meg önnek tízezer forintot?!
 
Szerk;Posta S.